Šiemet, kaip ir pernai, su malonumu prisijungėme prie "Malsenos" organizuojamo projekto "Košės diena". Spalio 10 d. klasėje čežėjo košės maišeliai, barškėjo dubenėliai ir šaukšteliai. Kartu su  beveik 61 tūkstančiu pradinukų ir priešmokyklinukų iš visos Lietuvos mokyklų, šį rytą pasitikome sveikais avižinės košės, pagardintos braškėmis ir bananais, pusryčiais bei dviejų linksmų vaikų -  Dribsės ir  Dribsio pamokėle apie sveiką mitybą. Pavalgę kibome į darbą, reikėjo atlikti smagias užduotėles.
   Taip paminėjome Pasaulinę košės dieną ir pakartojome, kad verta rinktis naudingus ir sveikus maisto produktus.


Spalio 7 d. pamokos baigėsi neįprastai. Po pamokų skubėjome ne į namus, bet dalyvauti sveikatingumo projekto „Sveikatos abėcėlė“ akcijoje „Šok su mokytoju“. 
   Visi kartu su šokių mokytoja dalyvavome bendrame šokio kūrime – „flashmob“e. Šokis nuteikė puikiam savaitgaliui, nes mums labai patinka šokti.


Rugsėjo 30 d. mūsų klasės mokinukai kartu su kitais mokyklos mokiniais dalyvavo 3-ąjame VO „Gelbėkit vaikus“ inicijuotame Solidarumo bėgime, kuris suburia bendrai sportinei veiklai, skatina solidarumą tarp skirtingų kultūrų, bei įvairaus amžiaus vaikų. 

   Šią dieną visi kartu bėgome Solidarumo kilometrus ir rinkome paramą vaikų dienos centrus lankantiems vaikams bei berniukams ir mergaitėms, augantiems Zambijoje. 

Juk kaip gera padėti kitiems!
   


Mums labai  patinka įvairi judri veikla, todėl mielai prisijungėme prie akcijos "Apibėk mokyklą". Juk bėgimo laikas – tai ir bendravimo laikas, kada galima pabūti kartu su savo draugais ar pabendrauti su mokytoja kitoje aplinkoje. Nuo rugsėjo 12 dienos dvi savaites kasdien apibėgome savo mokyklą. Ši veikla davė daug naudos: pabuvome lauke, atsipalaidavome, geriau jautėmės, nes daugeliui patinka bėgioti. Pabėgioję į  klases sugrįžome žvalesni, linksmesni, darbingesni, atidesni ir aktyvesni. Juk sportas - tai sveikata!